Čertova krabička

doba archivace účetních dokladů u osvčDomů

Podobné téma:
doba archivace účetních doklad..
otevírací doba Mc Donald Plzeň
Tesco Hradec Králové otevírací..
Vánoční výzdoba na stromek mod..
Oční klinika u Lípy Liberec Or..
MUDr. Horáková neurologie Fren..
ORL Nemocnice Jindřichův Hrade..
Hledám pomocnou účetních dokla..
směrnice o přezkušování a oběh..
Plastová nádoba na tříděný odpad
Externí:
helstyn hrad oteviraci doba akce
dlouhodobá předpověď počasí na..
doba vaření květáku
lagoon letňany otevírací doba
obuv Humanic Brno otevírací do..
otevírací doba supermarketů ji..
loketní kost izolovaná zlomeni..
náležitosti příloh k výdajovém..
doba dobíjení autobaterie agm
slatinice včera a dnes lékárna..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
Příchuť lásky Turecký seriál
ukončení OSVČ pracovní neschopnost a p..
Zvýšený nitrolební tlak
obrázky psa k vytisknutí
křepelky líhnutí
Lomnice nad Popelkou KIS
Opel Astra Combi test
Spalovač mrtvol celý film online
Program hradeckého divadla
youtube pohádky kreslené Stvoření světa
značky Nealko piva
Strong up gel na erekci
dlouhodobě zvýšená hodnota PSA v krvi
půjčky online bez doložení příjmu
tejpování kolene meniskus YouTube
Město Louny Akce
žádost o předčasné splacení hypotéky u..
youtube filmy ceske komedie jirina boh..
Mikina Parkour Tary
Bodies The Human Body Exhibition Výstava

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Archivace a skartace účetních dokladů | Finance.cz
Lhůty pro archivaci účetních dokladů najdeme zejména v zákoně č.563/1991 Sb., o účetnictví, v §31 a v §32. A také v §27 zákona č.235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty.Lhůty pro archivaci účetních dokladů najdeme zejména v zákoně č.563/1991 Sb., o účetnictví, v §31 a v §32. A také v §27 zákona č.235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

firmy.finance.cz/zpravy/finance/293499-archiv ..

Archivaci účetních dokladů - BusinessCenter.cz
Jsem OSVČ, výdaje uplatňují % z příjmu, neplatné DPH, žádní zaměstnanci. Jedna se především o vydané faktury a bankovní výpisy.Jsem OSVČ, výdaje uplatňují % z příjmu, neplatné DPH, žádní zaměstnanci. Jedna se především o vydané faktury a bankovní výpisy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

businesscenter.podnikatel.cz/diskuse/1448189

Archivace dokladů u zemřelé OSVČ
V rodině zemřela OSVČ a v jedné místnosti po ni zůstalo spousta šanonů a různých účetních dokladů. OSVČ nebyla plátce DPH.V rodině zemřela OSVČ a v jedné místnosti po ni zůstalo spousta šanonů a různých účetních dokladů. OSVČ nebyla plátce DPH.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

poradna.podnikatel.cz/index.php/topic,7068.0. ..

Archivace dokladů, daňových a účetních dokladů a evidence...
Archivace účetních dokladů se týká vedení podvojného účetnictví. Zde se věnujeme problematice úschovy dokladů fyzických osob, které nevedou účetnictví, a dále archivaci daňových dokladů.Archivace účetních dokladů se týká vedení podvojného účetnictví. Zde se věnujeme problematice úschovy dokladů fyzických osob, které nevedou účetnictví, a dále archivaci daňových dokladů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

phoebe.inf.upol.cz/~havrlanl/jp/archivace-dok ..

Archivace a skartace účetních dokladů - Finance.cz
 Poměrně častá otázka podnikatele je – jak dlouho se musí uchovávat účetní doklady. Existuje na to nějaký zákon? Kdy se mohou skartovat? Poměrně častá otázka podnikatele je – jak dlouho se musí uchovávat účetní doklady. Existuje na to nějaký zákon? Kdy se mohou skartovat?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

wayback.webarchiv.cz/wayback/20161211104024/h ..

Archivace účetních dokladů | Altaxo SE
Jedná se především o statut, dokumenty o vzniku a zániku podnikatelského subjektu: zakladatelské dokumenty atp., popř. dokumenty vrcholového řízení podnikatelského subjektu, notářské zápisy z jednání orgánů podnikatelského subjektu, výroční...Jedná se především o statut, dokumenty o vzniku a zániku podnikatelského subjektu: zakladatelské dokumenty atp., popř. dokumenty vrcholového řízení podnikatelského subjektu, notářské zápisy z jednání orgánů podnikatelského subjektu, výroční...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

altaxo.cz/provoz-firmy/ucetnictvi-a-dane/prak ..

Archivace dokladů - jakpodnikat.cz
Jsme-li například neplátce DPH, stačí nám archivovat doklady a daňovou evidenci "3+3" , tedy tři roky a tři měsíce od konce dotyčného roku.Jsme-li například neplátce DPH, stačí nám archivovat doklady a daňovou evidenci "3+3" , tedy tři roky a tři měsíce od konce dotyčného roku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jakpodnikat.cz/archivace-dokladu.php

Archivace účetních doklad | Money
Přesnou délku archivace různých typů dokladů stanovují tyto zákony:Přesnou délku archivace různých typů dokladů stanovují tyto zákony:
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

money.cz/novinky-a-tipy/slovnik/archivace-uce ..

Archivace | otazkyodpovedi.cz
Otázky a odpovědi renomovaných autorů týkající se klíčového slova ArchivaceOtázky a odpovědi renomovaných autorů týkající se klíčového slova Archivace
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

autor.otazkyaodpovedi.cz/cz/otazky/vecny-regi ..

Konkurz - archivace účetních dokladů - BusinessCenter
Re: Konkurz - archivace účetních doklad >>>Dobrý den, nevíte, prosím, kdo archivuje účetnictví v >>>případě prohlášení konkurzu?Re: Konkurz - archivace účetních doklad >>>Dobrý den, nevíte, prosím, kdo archivuje účetnictví v >>>případě prohlášení konkurzu?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

business.center.cz/diskuse/809940


archivace účetních dokladů - BusinessCenter.cz
Prosím, jak dlouho si firma musí ponechat veškeré účetní doklady? Jedná se o firmu v autodopravě, jak dlouho musí být ponechány záznamy o provozu vozidla.Prosím, jak dlouho si firma musí ponechat veškeré účetní doklady? Jedná se o firmu v autodopravě, jak dlouho musí být ponechány záznamy o provozu vozidla.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

businesscenter.podnikatel.cz/diskuse/520321

Úschova dokladů
 1)Na rozhraní účetních období všichni jistě řešíme, kam přesuneme doklady z uzavíraného účetního období. Prostory určené pro archivaci nejsou většinou nafukovací, a proto je nutné zároveň vyřešit, která období je již možné „zlikvidovat... 1)Na rozhraní účetních období všichni jistě řešíme, kam přesuneme doklady z uzavíraného účetního období. Prostory určené pro archivaci nejsou většinou nafukovací, a proto je nutné zároveň vyřešit, která období je již možné „zlikvidovat...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dauc.cz/dokument/?modul=li&cislo=168801

Jak na elektronický archiv účetních dokladů? Jednoduše...
Je jedno, zda elektronicky nebo v tištěné podobě. Zákon přikazuje uchovávat účetní doklady a podnikatelé i OSVČ se s touto povinností musejí vypořádat. Nejsnadnější to mají podnikající fyzické osoby: ty musejí vést pouze daňovou evidenci...Je jedno, zda elektronicky nebo v tištěné podobě. Zákon přikazuje uchovávat účetní doklady a podnikatelé i OSVČ se s touto povinností musejí vypořádat. Nejsnadnější to mají podnikající fyzické osoby: ty musejí vést pouze daňovou evidenci...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

602.cz/blog/jak-na-elektronicky-archiv-ucetni ..

Služby pro firmy Chrast • Firmy.cz
Na Firmy.cz najdete 48 firem v kategorii Služby pro firmy v Chrasti. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba FS Boháč, s.r.o., Marcela Kundratová, Dřevotvar Chrast spol. s r.o., ...Na Firmy.cz najdete 48 firem v kategorii Služby pro firmy v Chrasti. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba FS Boháč, s.r.o., Marcela Kundratová, Dřevotvar Chrast spol. s r.o., ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

firmy.cz/Vse-pro-firmy/Sluzby-pro-firmy/kraj- ..

Archivace účetních dokladů - Finance.cz
Dobrý den, pracuji ve společnosti, která existuje od roku 1992. Máme společnosti dvě, s.r.o. a z.s. (donedávna o.s.), vydává občas knihy s dotacemi ministerstva kultury.Dobrý den, pracuji ve společnosti, která existuje od roku 1992. Máme společnosti dvě, s.r.o. a z.s. (donedávna o.s.), vydává občas knihy s dotacemi ministerstva kultury.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

poradna.finance.cz/pravo/68085-archivace-ucet ..

Vážení a milí zákazníci, vítejte na blogu účetní firmy Účto...
Na této stránce budu zhruba jednou týdně zveřejňovat poznatky ze studia účetnictví, daní, práva apod.Na této stránce budu zhruba jednou týdně zveřejňovat poznatky ze studia účetnictví, daní, práva apod.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ucto-vorsilka.cz/blog/detail/12

Katea - účetní kancelář, vedení účetnictví, outsourcing mezd...
Třídění, označení, předkontace a uspořádání prvotních dokladů, zpracování účetní osnovy, zaúčtování všech účetních dokladů, vedení účetního deníku, vedení hlavní knihy, vedení pokladní knihy, vedení knih pohledávek a závazků, sledování sald...Třídění, označení, předkontace a uspořádání prvotních dokladů, zpracování účetní osnovy, zaúčtování všech účetních dokladů, vedení účetního deníku, vedení hlavní knihy, vedení pokladní knihy, vedení knih pohledávek a závazků, sledování sald...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

katea.cz/cz/ucetni-kancelar.php

Archivace dokladů - Delfy
Dle § 31 zákona c. 563/91 Sb., o účetnictví, je nutno účetní doklady uchovávat po dobu 5 let počínající koncem účetního období kterého se týkají.Dle § 31 zákona c. 563/91 Sb., o účetnictví, je nutno účetní doklady uchovávat po dobu 5 let počínající koncem účetního období kterého se týkají.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

delfy.cz/ucetni-podpora/ostatni-informace/arc ..

Daňová evidence živnostníka OSVČ, daňové přiznání fyzických...
Účetní služby a daňové poradenství pro živnostníky OSVČ. Zpracování daňového přiznání fyzických osob a ročních přehledů OSVČ. Praxe 15 let.Účetní služby a daňové poradenství pro živnostníky OSVČ. Zpracování daňového přiznání fyzických osob a ročních přehledů OSVČ. Praxe 15 let.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ucetnictvi777.webnode.cz/ucetnictvi-dane-zivn ..

Otázky a odpovědi | DAUC.cz
Odborné poradenství Otázky a odpovědi specialistů na daně, účetnictví, občanské právo, mzdy, pracovní právo, obchodní právo, neziskový sektor.Odborné poradenství Otázky a odpovědi specialistů na daně, účetnictví, občanské právo, mzdy, pracovní právo, obchodní právo, neziskový sektor.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

otazkyaodpovedi.cz/oao/177/?podle=ks

Počet záznamů:20

doba archivace účetních dokladů u osvč
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0039:29:10