Čertova krabička

Největší přehrady v ČRDomů

Podobné téma:
Největší přehrady v ČR
největší prodejná hraček v Plzni
Externí:
10 největších rybníků v jižníc..
největší hračkárna v praze ham..
plánované vodní přehrady v ČR
přehled největších bank v čr
největší jeskyně v čechách
Největší dítě na Slovensku
aktuální hladina orlické přehr..
deskové obrazy největší soubor
největší města v Sýrii
největší rozpětí křídel

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
Domácí výroba rámů na obraz
smlouva s bohumilem doubkem a obcí šťá..
ocni klinika Ústřední vojenské nemocni..
slepá mapa Afrika státy
jak stáhnout hudbu z Google Play
dětský psací stolek zelený
připojení k internetu přes optický kabel
podložky na psací stůl pro děti s papo..
Plastové septiky dvoukomorové
Nápoj čínských Mudrců recenze
kynuté těsto na koláče
tabulka velikostí lyžařských bot Atomic
metropole zličín obchody decathlon ele..
Současná komparativní politologie před..
tvarohová bábovka s jablky a olejem
Starý Plzenec Město
koncentrace roztoku Výpočty
Kšiltovka Roger Federer Hybrid cap
Jeep Wrangler Rubicon Unlimited
krevní skupina A+ Rh pozitivní

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Největší přehrady České republiky (podle rozlohy - větší než...
Obsah1 Největší přehrady České republiky (podle rozlohy)2 Největší rozloha přehrady3 Největší objem přehrady4 Nejhlubší přehrada Největší přehrady České republiky (podleObsah1 Největší přehrady České republiky (podle rozlohy)2 Největší rozloha přehrady3 Největší objem přehrady4 Nejhlubší přehrada Největší přehrady České republiky (podle
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skompasem.cz/nejvetsi-prehrady-ceske-republik ..

Největší přehrady v ČR. Které se vyplatí navštívit? - Skrz.cz
Za šlapadly, jachtařením, windsurfingem, rybařením, pohodou u vody a krásným okolím nemusíte na několik různých míst. Stačí vám k tomu jedna z největších českých přehrad. Strávit na některé dovolenou bude skvělým odpočinkem pro vás a díky...Za šlapadly, jachtařením, windsurfingem, rybařením, pohodou u vody a krásným okolím nemusíte na několik různých míst. Stačí vám k tomu jedna z největších českých přehrad. Strávit na některé dovolenou bude skvělým odpočinkem pro vás a díky...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skrz.cz/tipy/nejvetsi-prehrady-v-cr

Seznam přehradních nádrží v Česku – Wikipedie
? Odbor státní správy ve vodním hospodářství a správy povodí. Sucho – vážná hrozba pro Českou republiku. Praha: Ministerstvo zemědělství, 2015. 23 s. Dostupné online.? Odbor státní správy ve vodním hospodářství a správy povodí. Sucho – vážná hrozba pro Českou republiku. Praha: Ministerstvo zemědělství, 2015. 23 s. Dostupné online.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_p%C5%99ehradn%C3 ..

Přehrada – Wikipedie
Přehrada je příčná stavba na vodním toku, která jej přehrazuje a vytváří umělou vodní nádrž. Slouží k zásobování vodou, výrobě elektrické energie, ochraně před povodněmi, vyrovnávání průtoků, k rekreaci, vodním sportům, rybolovu atd.Přehrada je příčná stavba na vodním toku, která jej přehrazuje a vytváří umělou vodní nádrž. Slouží k zásobování vodou, výrobě elektrické energie, ochraně před povodněmi, vyrovnávání průtoků, k rekreaci, vodním sportům, rybolovu atd.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/P%C5%99ehrada

Největší přehradní nádrž ČR (Rekordy a kuriozity - vodní plochy...
Lipno I je díky rozloze 4870 ha největší přehradní nádrží ČR a zároveň jde i o největší vodní plochu na našem území. Často bývá označována jako České...Lipno I je díky rozloze 4870 ha největší přehradní nádrží ČR a zároveň jde i o největší vodní plochu na našem území. Často bývá označována jako České...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mapy.cz/?source=base&id=1913328

Největší přehrady a vodní elektrárny v České republice - TZB...
Přinášíme přehled největších přehrad v ČR k 60. výročí otevření Slapské přehrady na Vltavě 7. listopadu 1954. Uvádíme žebříčky přehrad podle rozlohy, objemu vody a výkonu vodní elektrárny.Přinášíme přehled největších přehrad v ČR k 60. výročí otevření Slapské přehrady na Vltavě 7. listopadu 1954. Uvádíme žebříčky přehrad podle rozlohy, objemu vody a výkonu vodní elektrárny.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

voda.tzb-info.cz/11949-nejvetsi-prehrady-a-vo ..

Přehrada Orlík | největší přehrada v ČR
Největší přehradní nádrž v ČR. Ze všech našich přehrad má také nejvyšší betonovou hráz (91,5 m) a vede přes ni náš nejvyšší most (90 m).Největší přehradní nádrž v ČR. Ze všech našich přehrad má také nejvyšší betonovou hráz (91,5 m) a vede přes ni náš nejvyšší most (90 m).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

itras.cz/prehrada-orlik

Přehrady, vodní nádrže, rybníky ČR
Seznam přehrad, vodních nádrží, rybníků a dalších míst v ČR vhodných ke koupání atd.. Přehrady, vodní nádrže, rybníky České republiky se přehledně zobrazují také na naší podrobné mapě.Seznam přehrad, vodních nádrží, rybníků a dalších míst v ČR vhodných ke koupání atd.. Přehrady, vodní nádrže, rybníky České republiky se přehledně zobrazují také na naší podrobné mapě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mistopisy.cz/pruvodce/kategorie-zajmu/8/prehr ..

Kudy z nudy - Vodní nádrž Rozkoš - osmá největší přehrada v...
Vodní nádrž Rozkoš bývá někdy přezdívaná Východočeské moře. Účelem vodního díla je protipovodňová ochrana, rekreace, vodní sporty a chov ryb pro sportovní i komerční využití. Přehrada byla dostavěna roku 1969.Vodní nádrž Rozkoš bývá někdy přezdívaná Východočeské moře. Účelem vodního díla je protipovodňová ochrana, rekreace, vodní sporty a chov ryb pro sportovní i komerční využití. Přehrada byla dostavěna roku 1969.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kudyznudy.cz/aktivity-a-akce/aktivity/vodni-n ..

Největší přehrady v čr?
Největší přehrady v čr?Největší přehrady v čr?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

encykloprdie.cz/nejvetsi-prehrady-v-cr-t57556 ..


Vodní nádrž Lipno – Wikipedie
S rozlohou 48,7 km? jde o největší přehradní nádrž a vůbec o největší vodní plochu na území České republiky (díky čemuž bývá také občas označována za české či jihočeské moře).S rozlohou 48,7 km? jde o největší přehradní nádrž a vůbec o největší vodní plochu na území České republiky (díky čemuž bývá také občas označována za české či jihočeské moře).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Vodn%C3%AD_n%C3%A1dr%C5 ..

Diskuse:Největší přehradní nádrže v Česku – Wikipedie
Přimlouvám se za opětovné přejmenování článku na Seznam českých přehrad (či vodních děl?). Velikost nádrže by neměla být jediným kritériem, a do článku s aktuálním názvem se a) zákonitě nedostane spousta menších vodních děl, která by určitě...Přimlouvám se za opětovné přejmenování článku na Seznam českých přehrad (či vodních děl?). Velikost nádrže by neměla být jediným kritériem, a do článku s aktuálním názvem se a) zákonitě nedostane spousta menších vodních děl, která by určitě...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Diskuse:Nejv%C4%9Bt%C5% ..

Největší přehrady v Česku
An Entity of Type : Thing, from Named Graph : http://cs.dbpedia.org, within Data Space : cs.dbpedia.orgAn Entity of Type : Thing, from Named Graph : http://cs.dbpedia.org, within Data Space : cs.dbpedia.org
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.dbpedia.org/page/Nejv%c4%9bt%c5%a1%c3%ad_p ..

Přehrada | InRybar.cz
Na přehradě Nechranice, která je pátou největší přehradou v České republice, …Na přehradě Nechranice, která je pátou největší přehradou v České republice, …
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

inrybar.cz/prehrada

Největší přehradní nádrže v Česku – Multimediaexpo.cz
Přehled přehradních nádrží v České republice větších než 200 ha, seřazen podle rozlohy vodní plochy za hrází.Přehled přehradních nádrží v České republice větších než 200 ha, seřazen podle rozlohy vodní plochy za hrází.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

multimediaexpo.cz/mmecz/index.php/Nejv%C4%9Bt ..

Opravy páté největší přehrady v Česku se komplikují, může za to...
Historicky největší opravy Nechranické přehrady se protahují. Nové přelivy za 130 milionů korun budou hotové nejdřív v roce 2021. Za víc než roční skluz může podle vodohospodářů hlavně nečekaně pevný beton.Historicky největší opravy Nechranické přehrady se protahují. Nové přelivy za 130 milionů korun budou hotové nejdřív v roce 2021. Za víc než roční skluz může podle vodohospodářů hlavně nečekaně pevný beton.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2641034-opravy-p ..

Přehrada | K vodě - mapa koupání v přírodě
Přehrada je součástí Vltavské kaskády a je největším vodním dílem v ČR. Nachází se v blízkosti CHKO Šumava. Je významným místem pro rekreaci a sportovní rybolov.Přehrada je součástí Vltavské kaskády a je největším vodním dílem v ČR. Nachází se v blízkosti CHKO Šumava. Je významným místem pro rekreaci a sportovní rybolov.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

koupat.cz/stitek/prehrada

Přehrady v ČR VI: Slapy – Naše voda
Slapská přehrada leží ve Středočeském kraji, v místě bývalých Svatojánských proudů, a svou rozlohou 1162,6 ha a objemem 269,30 milionů m3 je šestou největší přehradní nádrží v České republice.Slapská přehrada leží ve Středočeském kraji, v místě bývalých Svatojánských proudů, a svou rozlohou 1162,6 ha a objemem 269,30 milionů m3 je šestou největší přehradní nádrží v České republice.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nase-voda.cz/prehrady-cr-vi-slapy

Zničené plavky místo romantického zážitku. Největší molo v...
Brněnská přehrada má největší molo v republice za víc než tři miliony korun, návštěvníci se mu ale vyhýbají. Dřevěný povrch totiž pokryla smůla, která se lepí na oblečení a nejde běžně vyprat.Brněnská přehrada má největší molo v republice za víc než tři miliony korun, návštěvníci se mu ale vyhýbají. Dřevěný povrch totiž pokryla smůla, která se lepí na oblečení a nejde běžně vyprat.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/brno/zpravy/molo-brno-brnenska-prehr ..

Tour de největší přehrady ČR – dovolená 2013 | Motoklub...
Vranovská přehrada - přehrada Orlík - Slapy Muzeum obětí komunismu Lešetice, Muzeum motocyklů - hrad Kámen, Hornické muzeum PříbramVranovská přehrada - přehrada Orlík - Slapy Muzeum obětí komunismu Lešetice, Muzeum motocyklů - hrad Kámen, Hornické muzeum Příbram
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

motobanda.com/tour-de-nejvetsi-prehrady-cr-do ..

Počet záznamů:20

Největší přehrady v ČR
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0020:37:59